Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Nowe strony internetowe Horyzontalnych Punktów Kontaktowych uruchomione!

Horyzontalne Punkty Kontaktowe od dziś mają swoje nowe strony internetowe! Mamy nadzieję, że spełnią one oczekiwania użytkowników, a przejrzysta struktura i czytelne menu ułatwią szczegółowe zapoznanie się z ofertą sieci HPK oraz uproszczą wyszukanie niezbędnych informacji.

Horyzontalne Punkty Kontaktowe (HPK) rozpoczęły swoją działalność na początku 2022 roku. Od tego czasu uzupełniają w 6 makroregionach Polski działania Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Horyzontu Europa usytuowanego w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju, zmierzające do zwiększenia udziału polskich podmiotów w Programie Ramowym Horyzont Europa.

Każdy z HPK posiada obecnie własną stronę internetową, na której znajdą Państwo aktualne informacje o ofercie Punktu, a także konkursach i wydarzeniach związanych z Programem Ramowym Horyzont Europa z uwzględnieniem regionu, w którym działa.

Zapraszamy do odwiedzin!

Więcej informacji o Horyzontalnych Punktach Kontaktowych mogą Państwo znaleźć na stronie KPK.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.