Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Nowa oferta ESA finansowania innowacji opartych na technologiach kosmicznych

Europejska Agencja Kosmiczna oferuje możliwość sfinansowania budowy produktów i rozwiązań wykorzystujących technologie kosmiczne w takich sektorach jak: medycyna, energetyka, logistyka, transport, rolnictwo, badanie środowiska, przemysł 4.0 i wielu innych. Konkurs Business Aplications Solutions nie ma  ograniczenia tematycznego ani czasowego.

Nowy poziom innowacji – fundusze na wsparcie biznesu poprzez technologie kosmiczne              

Żyjemy w erze satelitarnej, w której dostęp do technologii kosmicznych, tj.: zobrazowań satelitarnych, nawigacji satelitarnej i telekomunikacji, stał się powszechny i bezpłatny.  W związku z udostępnieniem tych danych także do zastosowań komercyjnych, Europejska Agencja Kosmiczna, oferuje możliwość sfinansowania budowy produktów i rozwiązań wykorzystujących technologie kosmiczne w takich sektorach jak: medycyna, energetyka, logistyka, transport, rolnictwo, badanie środowiska, przemysł 4.0 i wielu innych.

W ramach konkursu Business Applications Solutions możliwe jest otrzymanie dofinansowania (do poziomu 80% kosztów) na budowę aplikacji, serwisu, produktu lub technologii wykorzystującej technologię satelitarną, m.in.: obrazy satelitarne, nawigację satelitarną lub telekomunikację satelitarną, do celów komercyjnych. Konkurs nie ma ograniczenia czasowego ani tematycznego. Celem pozyskania dodatkowych informacji, zapraszamy do kontaktu z ambasadorem projektów biznesowych Europejskiej Agencji KosmicznejMartyną Gatkowską (m.gatkowska@absiskey.com).

Jeśli natomiast potrzebują Państwo rozwiązać niezwykle wymagający problem technologiczny lub szukają Państwo innowacji z obszaru: napędów, oprogramowania lub podsystemów i wielu innych technologii, zapraszamy do kontaktu z brokerami technologii Europejskiej Agencji Kosmicznej w PolscePawłem Kwiatkowskim (p.kwiatkowski@absiskey.com) oraz Jarosławem Chojnackim (jchojnacki@kpt.krakow.pl). Sektor kosmiczny ze względu na wysokie wymagania stawiane przez ESA oferuje szereg rozwiązań, które mają wysoki potencjał do zaimplementowania w innych sektorach gospodarki.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.