Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.
Na zdjęciu rysunek na jezdni przedstawiający zielone auto ładowane elektrycznie
Fot. Pixabay.com

Możliwości badawcze dot. nisko-emisyjnego transportu drogowego w Horyzoncie EU

Zapraszamy do udziału w webinarium  „European Road Transport Research Opportunities – An online event for Polish stakeholders” poświęcone rozwojowi i wdrażaniu elektromobilnosci (w tym planowaniu i rozwojowi infrastruktury ładowania jako części sieci energetycznej), zautomatyzowanej mobilności oraz rozwojowi łańcucha baterii na rzecz nisko-emisyjnego transportu jak i energetyki przewidzianych w partnerstwach 2Zero, CCAM i Batteries. Wydarzenie odbędzie się 21 maja 2021 w godz. 9:00 – 12:25.

Oprócz przedstawicieli Komisji Europejskiej oraz wyżej wymienionych partnerstw współprogramowanych programu Horyzont Europa w agendzie przewidziano wystąpienia przedstawicieli: Ministerstwa Infrastruktury nt. Krajowej strategii rozwoju transportu drogowego, Ministerstwa Klimatu i Środowiska nt. Rozwoju elektromobilnosci w Polsce jak i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju z prezentacją Krajowego ekosystemu na rzecz rozwoju zero-emisyjnego transportu drogowego.

Agenda

Uczestnicy webinarium dowiedzą się też jak można włączyć się w prace Stowarzyszeń powołanych do realizacji Strategicznych Agend Badawczych ww. partnerstw.

Rejestracja

Wszystkim zarejestrowanym osobom zostanie przesłany link do spotkania.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.