Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Ministerstwo Zdrowia i KPK PB UE zapraszają we wrześniu na Dzień Informacyjny Zdrowie Horyzont 2020

Departament Nauki i Szkolnictwa Wyższego Ministerstwa Zdrowia zaprasza na Dzień Informacyjny obszaru Zdrowie w programie Horyzont 2020, organizowany przy współpracy z Krajowym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych Unii Europejskiej.  Spotkanie odbędzie się w dniu 6 września 2018 r. (czwartek) w godzinach 10.00 – 14.00 w Ministerstwie Zdrowia (sala kinowa) w Warszawie, ul. Miodowa 15.

Głównym prelegentem będzie pan Tomasz Dyląg, urzędnik Komisji Europejskiej odpowiedzialny za aspekty medycyny personalizowanej w obszarze Zdrowie. Pełna agenda spotkania dostępna jest tutaj.

Do udziału w szkoleniu szczególnie zapraszamy zainteresowanych aplikowaniem do konkursów w obszarze Zdrowie 2019 w ramach programu Horyzont 2020. Konkursy zostaną ogłoszone w lipcu 2018, a terminy składania wniosków to październik 2018, listopad 2018 i kwiecień 2019 (w zależności od typu konkursu).

Szkolenie jest bezpłatne, ale rejestracja jest obowiązkowa. Wypełniony formularz zgłoszeniowy prosimy nadsyłać do dnia 31 sierpnia 2018 r., na adres e-mail: a.kowalska@mz.gov.pl.

O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc jest ograniczona (100).
Formularz dostępny jest także na stronie Ministerstwa Zdrowia, w zakładce Aktualności/Zapowiedzi.
Informacji w sprawie spotkania udziela pani Agata Kowalska – główny specjalista w Departamencie Nauki i Szkolnictwa Wyższego, tel. (22) 86 01 232.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.