Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Międzynarodowa konferencja „Żegluga Łączy”

Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, wraz z Europejską Komisją ds. Gospodarczych ONZ, zaprasza do udziału w konferencji „Żegluga Łączy”. Konferencja odbędzie się w dniach 18-19 kwietnia 2018 roku, we Wrocławiu.

Celem konferencji jest spotkanie wysokich rangą przedstawicieli międzynarodowych instytucji, liderów i decydentów zajmujących się rozwojem transportu oraz zwrócenie ich uwagi na potrzebę rozwoju sektora transportu wodnego śródlądowego. Spotkanie przedstawicieli środowiska międzynarodowego przełoży się na zwrócenie większej uwagi na kwestie związane z transportem wodnym śródlądowym zarówno w Europie, jak i poza nią. Jednym z głównych celów konferencji jest wzmocnienie europejskiej i międzynarodowej świadomości w zakresie możliwości oferowanych przez sektor transportu wodnego śródlądowego. Podczas debat i sesji poruszone zostaną takie tematy jak rozwój kluczowej dla warunków nawigacyjnych infrastruktury, digitalizacja i szeroki dostęp do danych i informacji, ekologia transportu, edukacja w zakresie potrzeb sektora i inne.

Strona internetowa konferencji: www.konferencjaiww.pl.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.