Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

KPK zaprasza na wrześniowe wydarzenia dla obszaru NMBP

Zespół NMBP (Nanotechnologie, zaawansowane materiały, zaawansowane systemy produkcji i przetwarzania, biotechnologia)  Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych Unii Europejskiej już dziś zaprasza serdecznie na dwa wrześniowe wydarzenia:

  • Krajowy Dzień Informacyjny NMBP, który odbędzie się 12 września 2017 r. w Warszawie w siedzibie Instytutu Podstawowych Problemów Techniki PAN przy ul. Pawińskiego 5b w Auli im. Wacława Olszaka.

Dzień informacyjny będzie poświęcony tematyce konkursów w obszarze NMBP w perspektywie następnych  3 lat. Szczególny nacisk będzie położony na zmienioną formułę i specyfikę określoną w Programie Pracy Horyzont 2020 na lata 2018-2020 (obecnie na etapie finalizacji).

  • „Otwarte Huby Innowacji – budowanie fundamentów dla przemysłu jutra”  to zapowiadane w maju szkolenie, które odbędzie się 13 września 2017 r. również w IPPT PAN,  w Sali Rady Naukowej im. I. Maleckiego.

Huby mają działać w oparciu o odpowiednią infrastrukturę technologiczną (istniejącą bądź nowo tworzoną) i zapewniać dostęp do najnowszej wiedzy i rozwiązań technologicznych wspierając swoich klientów w działaniach pilotażowych, testach i działaniach walidacyjnych.

Celem szkoleń jest pokazanie idei hubów jako ekosystemów skupiających dostawców technologii, ich klientów (przede wszystkim MŚP), jak również instytucje finansujące B+R+I oraz regulatorów.

Biorąc pod uwagę profil wydarzenia,  zaproszenie kierujemy głównie do istniejących bądź tworzonych centrów technologicznych, ich potencjalnych klientów oraz instytucji wspierających badania i innowacje.

W obu wydarzeniach będziecie mieli Państwo możliwość aktywnego udziału,  wykorzystując obecność przedstawiciela Komisji Europejskiej.

Serdecznie zapraszamy.

Zespół NMBP,

Małgorzata Kapica, Jarosław Piekarski

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.