Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

KPK PB UE w strukturze NCBR

  • Opublikowano: 4 listopada 2020
  • Autor: redakcja

Szanowni Państwo,

Z dniem 1 listopada 2020 r. Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej stał się częścią Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Przeniesienie nastąpiło w wyniku decyzji Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Działania na rzecz programu Horyzont 2020 będą realizowane przez nas w ramach Instytutu Podstawowych Problemów Techniki PAN do dnia 31 grudnia 2020 r. Natomiast zadania związane z programem ramowym Horyzont Europa będziemy realizować już w ramach Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Zmienia się nasza afiliacja i adres biura, ale nasze cele i misja pozostają bez zmian. Od ponad 20 lat wspieramy polskie podmioty w skutecznym aplikowaniu o środki w unijnych programach ramowych finansujących badania i innowacje. Działamy na rzecz polskich liderów B+R+I: naukowców, jednostek naukowo-badawczych, przedsiębiorstw i wszystkich zainteresowanych.

Nasi eksperci pozostają do Państwa dyspozycji, oferując bezpłatne usługi konsultacyjne, szkolenia i warsztaty, działania mentoringowe, porady finansowo-prawne na etapie przygotowania i realizacji projektów, czy też poszukiwanie partnerów do konsorcjów międzynarodowych.

W związku z sytuacją pandemii pracujemy zdalnie, możecie się Państwo kontaktować z nami telefonicznie i mailowo.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.