Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Konkurs OCRE: zdobądź pół miliona euro na chmurę!

Do 7 lipca 2022 r. można ubiegać się o dofinansowanie na projekty związane z użyciem chmury obliczeniowej oraz obserwacją Ziemi. Zdobądź 500 tys. euro na chmurę z OCRE!

Projekt Open Clouds for Research Environments (OCRE) ma na celu przyspieszenie adopcji chmury w europejskiej społeczności naukowej. Głównym celem OCRE jest zrzeszenie dostawców chmury, organizacji zajmujących się obserwacją Ziemi (EO) oraz społeczności naukowej i edukacyjnej poprzez gotowe do użycia umowy o świadczenie usług oraz finansowanie adopcji chmury.

W konkursie, który rozpoczął się 26 kwietnia i zakończy się 7 lipca 2022, OCRE rozdysponuje pozostały budżet w wysokości około 6,5 miliona euro. Wspomniany budżet zostanie przeznaczony na projekty z użyciem technologii chmury obliczeniowej, jak i obserwacji Ziemi. Przedstawiony konkurs to możliwość zdobycia 500 tys. euro w postaci infrastruktury chmurowej lub platformy i oprogramowania!

Aby otrzymać wsparcie należy:

  • zidentyfikować  dostawców OCRE w swoim kraju za pomocą katalogu dostępnego na stronie OCRE,
  • skontaktować się z wybranymi dostawcami oraz wspólnie z wybranym dostawcą złożyć wniosek.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie OCRE.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.