Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Konferencja Telemedycyna i eZdrowie 2018 już w grudniu w Warszawie

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w konferencji „Telemedycyna i eZdrowie 2018”. Konferencja odbędzie się w Instytucie Podstawowych Problemów Techniki w Warszawie przy ul. Pawińskiego 5B, w dniach 14-15 grudnia  2018.

Konferencję organizuje Polskie Towarzystwo Telemedycyny i eZdrowia. Współorganizatorem konferencji jest Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii EuropejskiejInstytut Podstawowych Problemów Techniki PAN, oraz Centrum Doskonałości „TeleOrto” Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Zachęcamy do udziału w tym ważnym międzynarodowym wydarzeniu, na którym można będzie przedstawić swoje wyniki i pomysły, pozyskać nowe kontakty do współpracy, posłuchać o wynikach prac zespołów badawczych, a także nadchodzących nowościach i rozwiązaniach. Prace można nadsyłać do 25 listopada 2018 r. do godziny 24.00. Prace prosimy nadsyłać na adres konferencje [at] telemedycyna.org.

W dniu 14 grudnia 2018 r. po obradach Konferencji Telemedycyna i eZdrowie 2018 Zarząd Stowarzyszenia zwołuje Zgromadzenie Członków. Plan porządku obrad:

1. Otwarcie Zgromadzenia.
2. Sprawozdanie Zarządu i Skarbnika PTTMeZ.
3. Dyskusja nad sprawozdaniem.
4. Wolne wnioski.
5. Zakończenie Zgromadzenia Członków PTTMeZ.

Więcej informacji na stronach: https://www.telemedycyna.org/ oraz https://www.facebook.com/events/711680632532713/

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.