Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Dofinansowanie podróży do Oslo na konferencję „Business opportunities in the circular economy”

19 września w Oslo odbędzie się konferencja i i spotkanie brokerskie “Business opportunities in the circular economy”. Podczas konferencji zostaną przedstawione tematy konkursów programu Horyzont 2020 w obszarze gospodarki cyrkulacyjnej, których otwarcie jest zaplanowane na listopad 2017 r. Spotkanie brokerskie będzie doskonała okazją, aby znaleźć partnerów do konsorcjów w projektach ubiegających się o dofinansowanie ze środków programu Horyzont 2020. Tematyka konferencji oraz spotkania brokerskiego obejmuje:

  • waste management and recycling
  • soil remediation
  • water and wastewater treatment
  • bioenergy and biofuel
  • bioplastics

Więcej informacji na temat konferencji i spotkania oraz rejestracja uczestników (do 30 sierpnia b.r.) znajduje się na stronie internetowej “Business opportunities in the circular economy” . 

Uwaga! Polskie małe i średnie przedsiębiorstwa mogą ubiegać się o dofinansowanie kosztów podróży dostępne w ramach funduszy norweskich. Wnioski o dofinansowanie podróży oceniane są w trybie ciągłym, od dnia ogłoszenia naboru do 30 czerwca 2017 r. lub do wyczerpania budżetu przewidzianego w programie. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Innovation Norway.

banner_original

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.