Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Konferencja EIP WATER 2016

eip_conference2016_full
Konferencja “How is water innovation succeeding in Europe?” zorganizowana przez EIP WATER (European Innovation Partnership on Water) odbędzie się 10 lutego 2016 r. w Leeuwarden w Holandii.

Celem konferencji jest wzmocnienie ogólnoeuropejskich działań podejmowanych na rzecz pobudzenia innowacji w sektorze wodnym oraz tworzenie możliwości dla dalszych innowacji wodnych w Europie i na całym świecie. Udział w niej jest bezpłatny, ale rejestracja jest wymagana i kończy się 31 stycznia br. Szczegóły na stronie EIP Water.

Ponadto informujemy, że 11 lutego odbędzie się również konferencja “Burmistrzowie i Woda”. Na stronie wydarzenia jest udostępniony formularz rejestracyjny.

Obie konferencje poprzedzą warsztaty poświęcone europejskiej pomocy dla zamówień innowacji w sektorze wodnym. Warsztaty odbędą się 9 lutego, więcej można przeczytać tutaj.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.