Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

KE zaprasza na Europejskie Dni Badań i Innowacji – zarejestruj się już dziś

  • Opublikowano: 2 czerwca 2021
  • Autor: redakcja

Można się już rejestrować na Europejskie Dni Badań i Innowacji 2021 (European Reseach & Innovation Days). Wydarzenie, będące w Europie dorocznym świętem badań i innowacji, odbędzie się w formule on-line w dniach 23 i 24 czerwca 2021 r.

Komisja Europejska proponuje ponad 60 sesji na żywo obejmujących szeroki zakres tematów związanych z obszarem B+R+I, w tym: Horyzont Europa, Europejska Przestrzeń Badawcza, Europejskie Ekosystemy Innowacji oraz szczegółowe dyskusje na temat priorytetów UE, takich jak transformacja cyfrowa Europy, powrót do zdrowia po pandemii Covid-19 i inne.

Program

Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia i zaplanowania na tej podstawie udziału w interesujących Państwa sesjach i specjalistycznych warsztatach. Przygotujcie się na dyskusje o najbardziej fascynujących tematach badań i innowacji z panelistami i innymi uczestnikami z całej Europy i spoza niej.

Dla tych, którzy chcą poznać najbardziej innowacyjne europejskie projekty badawczo-innowacyjne na Europejskiej Wystawie Badań i Innowacji zostanie zaprezentowanych ponad 100 projektów finansowanych przez UE, które wpłynęły na nasze codzienne życie.

Rejestracja

Zarejestruj się teraz i bądź na bieżąco z informacjami o imprezie, śledząc na Twitterze wpisy z hasztagiem #RiDaysEU.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.