Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

KE ogłosiła nowe przetargi z obszaru technologii kosmicznych

Polecamy Państwa uwadze otwarte przez Komisję Europejską przetargi z obszaru technologii kosmicznych.

Pierwszy z nich, organizowany przez Directorate-General for Defence Industry and Space w ramach Programu Ramowego Horyzont Europa, to konkurs ofert dotyczących działania CASSINI Business Accelerator.

CASSINI Business Accelerator ma na celu świadczenie usług akceleracji biznesu dla firm typu start-up i scale-up, których produkty lub modele biznesowe opierają się na technologiach kosmicznych UE lub danych kosmicznych. Ogłoszony przetarg ma wyłonić wykonawcę usług akceleratora. Jest to kontrakt dwuletni z możliwością przedłużenia o dwa lata, o maksymalnej wartości kontraktu 8,5 mln euro + 8,5 mln euro. Więcej na ten temat.

W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących przedmiotu lub procedury przeprowadzenia przetargu istnieje możliwość skierowania pytań do organizatorów, po uprzednim zalogowaniu się na portalu.

Więcej informacji o inicjatywie CASSINI.

Termin składania ofert upływa 10 czerwca 2022 r.

Drugi z przetargów, organizowany przez Agencję Unii Europejskiej ds. Programu Kosmicznego (EUSPA), dotyczy zamówienia na innowacyjne usługi wykorzystujące dane i możliwości programu Copernicus w środowisku operacyjnym użytkownika. Proponowane usługi, w których dane te winny zostać wykorzystane, muszą wpisywać się w obszary tematyczne określone w ogłoszeniu.

Budżet przeznaczony na to zamówienie wynosi 3,5 mln euro.

Więcej na stronie EUSPA oraz na portalu Komisji Europejskiej.

Termin składania ofert upływa 2 września 2022 r.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.