Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Kampania informacyjna Cyfrowy Horyzont

Cyfrowy Horyzont to kampania informacyjna, której celem jest pokazanie bogatego wachlarza inicjatyw z obszaru technologii cyfrowych w ramach programu Horyzont Europa.

Reprezentujesz firmę z branży IT? W Twojej jednostce poszukujesz nowych technologii? Interesują Cię nowinki technologiczne? Zapraszamy do śledzenia naszych aktywności w ramach Cyfrowego Horyzontu!

Dlaczego Cyfrowy Horyzont?

Horyzont – bo program stwarza spektrum możliwości dla innowatorów dzięki różnorodnym instrumentom wsparcia: od finansowania badań, przez tworzenie rozwiązań pilotażowych, po wdrożenia i inwestycje na komercjalizację na poziomie europejskim i światowym.

Cyfrowy – bo cyfryzacja obecna jest wszędzie, w każdym obszarze badawczym i dziedzinie życia, i Horyzont Europa to uwzględnia.

W ramach kampanii ukazała się seria podcastów i artykułów, w podziale na tematy, dostępnych na platformie Spotify oraz Apple Podcast.

Poszczególne „cyfrowe” tygodnie to:

Kwanty

Słuchaj na Spotify:

Zdrowie

Słuchaj na Spotify:

Przestrzeń kosmiczna

Słuchaj na Spotify:

Przemysł 4.0

Słuchaj na Spotify:

Żywność

Słuchaj na Spotify:

Społeczeństwo

Słuchaj na Spotify:

Nasze podcasty można też znaleźć na platformie Apple Podcasts:

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.