Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Jak znaleźć partnerów do projektu? – nowy przewodnik dla klastra Zdrowie

Przewodnik „Jak znaleźć partnerów do projektu i zostać zauważonym” przygotowany przez projekt HNN3.0 ma za zadanie pomóc wnioskodawcom programu Horyzont Europa w znajdowaniu potencjalnych partnerów, zwłaszcza w obrębie klastra Zdrowie.

Dokument dostarcza wskazówek, jak zostać zauważonym, jak wybrać odpowiednie kanały, aby dotrzeć do właściwych partnerów oraz jak najlepiej reklamować własną wiedzę specjalistyczną, potencjał badawczy oraz współpracę krajową i międzynarodową.

Przewodnik dzieli się na :

  • Część 1. Narzędzia do wyszukiwania partnerów: kanały i narzędzia do wyszukiwania partnerów, ukierunkowane konkretnie na możliwości finansowania badań nad zdrowiem w europejskich programach i inicjatywach.
  • Część 2. Spotkania brokerskie: wskazówki dotyczące celów i przebiegu spotkań brokerskich oraz sposobów przygotowania odpowiedniego profilu na platformie spotkania.
  • Część 3. Platformy projektowe: różne platformy europejskie obecnych i ukończonych projektów UE, które również dają możliwość znalezienia partnerów.

Zapoznaj się z dokumentem i pobierz przewodnik.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.