Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Innovation Prizes: konkurs EIT Food dla start-upów z sektora rolno-spożywczego

  • Opublikowano: 21 lutego 2020
  • Autor: redakcja

Masz start-up z branży rolno-spożywczej na wczesnym etapie rozwoju? Posiadasz innowacyjny produkt lub usługę, które mogą przekształcić sektor rolno-spożywczy? Aplikuj o udział w programie Innovation Prizes i zdobądź nawet do 25 000 euro!

EIT Food (Europejski Instytut Innowacji i Technologii, sektor żywności) ma misję przekształcenia europejskiego systemu żywnościowego tak, aby był lepszy zarówno dla ludzi, jak i planety. Właśnie dlatego powstały Innovation Prizes – konkurs, w którym nagradzani są przedsiębiorcy i start-upy na wczesnym etapie rozwoju, i  którego celem jest wspieranie rozwoju nowych produktów i usług, które mogą pomóc w przekształceniu naszego systemu rolnego i żywnościowego w zdrowszy, bardziej zrównoważony i godny zaufania.

Wybrane start-upy będą miały szansę rywalizować w polskim finale i wygrać 1000 euro, 3000 euro lub 5000 euro. Oprócz nagród pieniężnych uczestniczące start-upy skorzystają z dostępu do inwestorów, wysokiej jakości treningów oraz naszej społeczności mentorów i ekspertów branżowych.

Konkurs zakończy się Wielkim Finałem, podczas którego zdobywcy  I nagrody ze wszystkich 17 krajów będą walczyć o trzy nagrody główne: 10 000 euro i 15 000 euro  oraz 25 000 euro.

Termin składania wniosków dla wszystkich krajów upływa 10 maja 2020 r. 

Więcej informacji na temat grantów, kwalifikujących się krajów i regionów oraz formularz aplikacyjny można znaleźć na stronie EIT Food.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z managerką projektu Yulią Bodnar (yulia.bodnar@eitfood.eu).

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.