Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Inicjatywa na rzecz Innowacji w Ochronie Zdrowia – pierwsze konkursy

Inicjatywa na rzecz Innowacji w Ochronie Zdrowia (IHI) planuje w połowie czerwca otwarcie dwóch pierwszych konkursów. W związku z tym zaprasza na webinaria informacyjne, podczas których omówione zostaną szczegóły. Ponadto 14 czerwca 2022 odbędzie się inauguracja i spotkanie brokerskie IHI.

Webinaria będą prowadzone przez ekspertów merytorycznych IHI i organizowane bezpośrednio przez Biuro IHI w Brukseli. Udział w nich umożliwia Państwu zadawanie pytań prowadzącemu. Pozwoli wyjaśnić wątpliwości, bądź to dotyczące zakresu czy celu badań, konsorcjum, zasad uczestnictwa bądź innych, które się nasuną. Zwykle prezentacja tematu trwa ok. 30 minut, a 1 godzina przewidziana jest na Q&A.

Wszystkie spotkania będą zarejestrowane i wraz z prezentacjami dostępne będą na stronie IHI Events. Tam też znajdują się materiały ze spotkań, które się odbyły oraz informacje o nadchodzących wydarzeniach.

Networking: Aby maksymalnie zwiększyć możliwości nawiązywania kontaktów, będzie opublikowana  w Internecie lista uczestników, w tym adresy e-mail. W formularzu rejestracyjnym znajduje się pytanie na ten temat.

  • 10 czerwca (piątek)  w godzinach 10:30-12:00 będzie pierwsze spotkanie (internetowe)  na temat zasad i procedur IHI. Obejmie takie zagadnienia, jak: kto kwalifikuje się do udziału w projektach, kto może otrzymać dofinansowanie i w jakiej wysokości oraz wszelkie zagadnienia formalno-prawne. Obowiązkowa rejestracja i więcej informacji.

W połowie czerwca będą otwarte dwa konkursy: 4 tematy jednoetapowe i 2 tematy klasycznego, dwuetapowego konkursu. Wszystkie działania to projekty RIA (Research and Innovation Action), dla podmiotów non-profit i for-profit poniżej 500 mln euro obrotu rocznie, dofinansowywane w 100%.

Konkurs jednoetapowy:

Konkurs dwuetapowy:

Proszę pamiętać też o  Inauguracji i spotkaniu brokerskim IHI (wydarzenie hybrydowe) w Brukseli, 14 czerwca 2022 r.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.