Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Industry w HE po półmetku

Krajowy Punkt Kontaktowy programu Horyzont Europa, działający w ramach NCBR, organizuje cykl pt.: „Industry w HE po półmetku”, którego celem jest upowszechnienie wiedzy o tematyce i projektach realizowanych w ramach programu Horyzont Europa w obszarze Technologii Przemysłowych (Destynacje 1 i 2 Klastra 4) oraz przedstawienie perspektyw na kolejny okres programowania (2025-2027).

W ramach tego cyklu wprowadzamy Państwa krótko w zakres tematyczny zamkniętych konkursów, podając dotychczasowe statystyki oraz zapoznajemy uczestników z planowaną tematyką konkursów w najbliższej perspektywie. Jednak motywem przewodnim jest oddanie głosu realizatorom projektów, którzy z powodzeniem wdrażają swoje pomysły w danym obszarze, dzięki uzyskanemu dofinansowaniu z programu Horyzont Europa.

Cykl obejmuje cztery webinaria zaplanowane na okres marzec-czerwiec 2024:

  • 19 marca 2024 – Produkcja i Budownictwo [REJESTRACJA]*
  • 9 kwietnia 2024 – Surowce mineralne [REJESTRACJA]*
  • 14 maja 2024 – Zaawansowane materiały [REJESTRACJA]
  • 12 czerwca 2024 – Zeroemisyjny Przemysł Procesowy

Rejestracja na kolejne webinaria zostanie uruchomiona na trzy tygodnie przed planowaną datą.

Zapraszamy serdecznie wszystkich uczestników projektów finansowanych w ramach klastra 4, a związanych tematycznie z webinariami do zgłaszania max. 8-minutowych prezentacji/wystąpień. 

Zespół Industry

* Materiały dotyczące wydarzeń, które się już odbyły są dostępne dla zarejestrowanych uczestników na naszej stronie po zalogowaniu do konta (w okienku logowania, w zakładce Materiały).

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.