Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Granty dla firm: Horyzont Europa dla Biznesu – już jesienią

  • Opublikowano: 1 września 2021
  • Autor: redakcja

Horyzont Europa to najbardziej ambitny program na rzecz badań naukowych i innowacji w historii UE z bezprecedensową ofertą  dla firm. Zapraszamy na cykl seminariów pod hasłem Horyzont Europa dla Biznesu (HE4B), przeznaczonych dla polskich przedsiębiorstw, który odbędzie się jesienią 2021 r. Jego uczestnicy poznają pełen wachlarz możliwości, tych zupełnie nowych, a także tych nieoczywistych (granty na mobilność, na dostęp do infrastruktur badawczych), jakie Horyzont Europa otwiera właśnie dla firm.

Horyzont Europa to program o budżecie 95,5 mld euro wspierający doskonałe projekty badawcze i innowacyjne. Stanowi on wyjątkową szansę dla polskich przedsiębiorstw, które dzięki niemu mogą rozwijać i wdrażać przełomowe innowacje, przyczyniając się tym samym do rozwoju gospodarczego Polski i Europy. Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, poprzez Krajowy Punkt Kontaktowy do Programu Horyzont Europa, chce jak najlepiej przygotować polskie firmy do aplikowania o środki programu.

Od pomysłu po rynek

Bez względu na to jaką firmę reprezentujesz, czy jest to ogromna korporacja, małe średnie przedsiębiorstwo lub start-up – program Horyzont Europa ma coś dla Ciebie!

Aby konkurować na światowych rynkach coraz bardziej definiowanych przez nowe technologie musimy postawić na innowacje. Horyzont Europa oferuje cały wachlarz instrumentów, które pozwolą je rozwijać i wdrażać. Program obejmuje cały cykl innowacji od pomysłu aż po rynek.

Sięgnij po przełomowe pomysły, które powstają w laboratoriach badawczych. Włącz się do międzynarodowej współpracy z instytucjami badawczymi i działami R&D wiodących graczy. Wychwyć nowe trendy i wykorzystaj je w swoich produktach.

Rozwijaj, testuj, wdrażaj z wielomilionowym wsparciem Komisji Europejskiej.

Komercjalizuj produkty. Korzystaj z coachingu najbardziej doświadczonych, poznaj partnerów biznesowych i inwestorów, rozszerz działalność na nowe rynki.

Czy warto włączyć Horyzont Europa do strategii zarządzania innowacją w Twojej firmie? Zdecydowanie tak – dowiedz się więcej i poznaj pełną ofertę podczas cyklu wydarzeń pod hasłem Horyzont Europa dla Biznesu!

Kalendarz

Cykl otworzyło 29 września br. wydarzenie, na którym przedstawiliśmy firmom „w pigułce” obszary, które mogą je interesować. Byli z nami również przedstawiciele firm, które odniosły sukces w poprzednich latach, w ramach Horyzontu 2020.  [Obejrzyj wydarzenie]

W kolejnych tygodniach zaoferujemy Państwu szereg wydarzeń poświęconych wybranym obszarom tematycznym, a także zagadnieniom finansowym i prawnym, co pozwoli najlepiej przygotować się do procesu aplikowania.

Wybrane daty (kalendarium jest stale uzupełniane, zapraszamy do śledzenia zakładki Wydarzenia):

Szczegóły znajdziecie na naszych kanałach w mediach społecznościowych FB i TT. Dołącz do nas!

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.