Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

EUSPA otwiera nabór na projekty w obszarze technologii kosmicznych

  • Opublikowano: 28 października 2022
  • Autor: redakcja

Agencja Unii Europejskiej ds. Programu Kosmicznego (EUSPA) z siedzibą w Pradze otwiera nabór wniosków w nowym konkursie w obszarze Przestrzeń kosmiczna w ramach klastra 4 programu Horyzont Europa. W ramach konkursu jest do rozdysponowania 48,1 mln euro. Projekty należy złożyć do 2 marca 2023 r.

Wnioski można składać w 6 tematach w ramach naboru “Strategic Autonomy In Developing, Deploying And Using Global Space-Based Infrastructures, Services, Applications And Data 2022 – Applications”.

Zagadnienia badawcze w ramach niniejszego naboru dotyczą rozwoju aplikacji opierających się na europejskich systemach EGNSS, Galileo, Copernicus oraz Govsatcom dla różnorodnych zastosowań w gospodarce.

Otwarcie konkursu: 3 listopada 2022 r.

Data zamknięcia: 2 marca 2023 r.

Szczegóły naboru, w tym oczekiwany zakres merytoryczny finansowanych projektów, można znaleźć w Programie Pracy dla Klastra 4 HE 2021-2022 dostępnego na stronach Komisji Europejskiej  oraz na stronach agencji EUSPA.

Serdecznie zachęcamy do udziału.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.