Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Europejskie spotkanie brokerskie w zakresie NMBP – otwarcie rejestracji

EUROPEJSKIE SPOTKANIE BROKERSKIE w zakresie nanotechnologii i zaawansowanych materiałów dla konkursów H2020 NMBP 2018-19 odbędzie się 16 listopada 2017 r. w Monachium (Niemcy).

18 lipca 2017 r. została otwarta rejestracja na to wydarzenie.

Komisja Europejska finalizuje prace nad Programem Pracy H2020 na lata 2018-2020. Publikacja tych dokumentów jest planowana w drugiej połowie października 2017 r., z terminem składania wniosków w pierwszym kwartale 2018 r.

Spotkanie brokerskie jest dedykowane przede wszystkim uczestnikom z Polski, Wielkiej Brytanii i Niemiec. Głównym jego celem jest stworzenie okazji do nawiązywania kontaktów i znalezienia właściwych partnerów międzynarodowych do przygotowania wniosku projektowego do konkursów H2020 NMBP 2018-19.

Wydarzenie jest organizowane przez Krajowe Punkty Kontaktowe Niemiec, Wielkiej Brytanii i Polski wraz z Bawarskim Związkiem Badawczym Bayfor i jego bawarskim biurem  Enterprise Europe Network.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.