Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Europejski Tydzień Zrównoważonej Energii

c energy logo 4W ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonej Energii (EUSEW) zapraszamy do udziału w warsztatach organizowanych przez europejską sieć Krajowych Punktów Kontaktowych.

Warsztaty ENERGY in HORIZON 2020: remaining opportunities for 2017 and introduction to the 2018-2020 Work Programme odbędą się 22 czerwca w godzinach 9:00 – 14:00 w Brukseli (Chaussée de Charleroi 112). Udział w warsztatach jest bezpłatny, konieczna jest rejestracja poprzez stronę.

Więcej informacji o wydarzeniu, wraz ze szczegółowym programem znajduje się pod linkiem.

logo

Zachęcamy także do zapoznania się z innymi wydarzeniami odbywającymi się w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonej Energii (EUSEW). Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny, wymaga jedynie rejestracji. Do wyboru są zarówno sesje konferencyjne, wystawy jak i spotkania służące nawiązywaniu kontaktów.

banner_originalSzczególnie polecamy spotkanie brokerskie: E²Tech4Cities “Energy and Efficiency Technologies for Cities” 2017. Już 100 uczestników z kilkudziesięciu krajów zarejestrowało się by nawiązywać kontakty, dzielić się pomysłami i szukać partnerów do przyszłych projektów. Państwo możecie być kolejni!

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.