Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Europejski program akceleracyjny wspierający transformację MŚP

Finansowany z Horyzontu Europa projekt SURE 5.0 uruchomił program akceleracyjny adresowany do małych i średnich przedsiębiorstw, mający na celu wsparcie transformacji procesów produkcyjnych, by stały się bardziej zrównoważone, odporne i skoncentrowane na człowieku. Zgłoszenia do programu przyjmowane są do 28 lutego 2024 r.

Maksymalna kwota dofinansowania wynosi 50 tys. euro.

Wsparcie będzie świadczone w dwóch etapach w formie zróżnicowanych usług oraz finansowania, dostosowanych do konkretnych potrzeby technologicznych, biznesowych i kadrowych klienta.

Zaproszone są MŚP działające w łańcuchach wartości związanych z mobilnością, transportem i motoryzacją, przemysłem lotniczym i obronnym oraz produkcją elektroniki, które:

  • muszą zaadoptować nowe, zaawansowane technologie lub usługi, aby uczynić swoje procesy produkcyjne bardziej zrównoważonymi, skoncentrowanymi na człowieku i odpornymi,
  • są zarejestrowane i prowadzą działalność w krajach Unii Europejskiej lub krajach stowarzyszonych z programem Horyzont Europa.

Odwiedź stronę internetową projektu SURE 5.0, by uzyskać więcej informacji oraz dokonać zgłoszenia do programu akceleracyjnego.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.