Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

EuroNanoForum 2019 w Bukareszcie – powinieneś tam być!

EuroNanoForum  to największa w Europie konferencja networkingowa poświęcona nanotechnologiom i zaawansowanym materiałom, zaawansowanym systemom produkcji i przetwarzania oraz biotechnologii (NMBP). Wydarzenie odbędzie się w dniach 12-14 czerwca w Bukareszcie (Rumunia).

9. edycja konferencji jest – podobnie jak i poprzednie – otwarta dla społeczności naukowej, przedstawicieli przemysłu, badań i innowacji oraz decydentów. Forum jest okazją do debaty na temat najnowszych badań i udanych wdrożeń przemysłowych w tej dziedzinie. Wydarzeniu – oprócz sesji plenarnych, dyskusji panelowych, warsztatów interaktywnych, wizyt w ośrodkach badawczych – towarzyszyć będzie wystawa poświęcona firmom, projektom unijnym, europejskim platformom technologicznym, klastrom UE związanym z obszarem NMBP.

Impreza brokerska, która w ramach konferencji odbędzie się 14 czerwca br., będzie wyjątkową okazją do wzmocnienia istniejących kontaktów, wymiany nowych pomysłów na projekty, budowy konsorcjów.

Zachęcamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, do zaprezentowania potencjału swojej jednostki, do znalezienia potencjalnych partnerów do projektu w ramach programu ramowego Horyzont 2020 i do zainicjowania międzynarodowej współpracy.

W tym celu należy się zarejestrować i stworzyć interesujący, przejrzysty profil, pokazując mocne strony jednostki i wskazując potencjalnych partnerów.

Strona internetowa konferencji.

Rejestracja trwa do 31 maja br.

Wydarzenie organizowane jest pod auspicjami prezydencji rumuńskiej w Unii Europejskiej,  wspierane jest przez Komisję Europejską. Projekt NMP TeAm wspiera również część networkingową wydarzenia.

Kontakt:

Dana Cristea, dana.cristea@imt.ro

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.