Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

EIT Manufacturing zaprasza do współpracy kandydatów na mentorów

EIT Manufacturing poszukuje mentorów, którzy chcieliby wspierać uczestników programu akceleracyjnego w budowaniu zdolności i umiejętności w takich tematach jak pitching, technologia produkt-rynek, propozycja wartości, definiowanie problemów, modelowanie biznesowe i planowanie wejścia na rynek. Oczekiwane są w szczególności zgłoszenia od ekspertów z doświadczeniem zawodowym w sektorze produkcyjnym i innowacyjnych technologii, doświadczeniem w pracy w charakterze coacha oraz biegłą znajomością języka angielskiego. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 10 czerwca 2022 r.

Wybrani mentorzy będą pracowali w ramach programu akceleracyjnego Tech2Market, współfinansowanego przez EIT Manufacturing, który ma na celu ułatwienie procesu wprowadzania rezultatów prac badawczo-rozwojowych deeptech branży produkcyjnej na rynek. W drodze konkursu wybrane zostaną najlepsze innowacyjne technologie,  a ich autorzy otrzymają wsparcie w formie indywidualnego coachingu, prowadzonego przez zespół mentorów.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@cleantech.bg

Aplikuj

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.