Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

EIT Deep Tech Talent Initiative – zaproszenie do składania wniosków

EIT Deep Tech Talent Initiative Call for Training Proposals – zachęcamy do składania wniosków na tworzenie nowych programów edukacyjnych w celu przeszkolenia miliona Europejczyków w zakresie zaawansowanych technologii. W ramach niniejszego zaproszenia inicjatywa sfinansuje do 20 projektów o łącznej kwocie 2 milionów euro. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 czerwca 2024 r.

Inicjatywa EIT Deep Tech Talent Initiative (DTTI) to sztandarowy projekt New European Innovation Agenda – instrumentu Komisji Europejskiej mającego na celu umiejscowienie Europy na czele nowej fali innowacji w zakresie deep tech. Dzięki tej inicjatywie Europejski Instytut Innowacji i Technologii (EIT), największy w Europie ekosystem innowacji, przeszkoli milion osób w obszarach zaawansowanych technologii.

Kto może złożyć wniosek?

Zaproszenie do składania propozycji szkoleń w ramach inicjatywy EIT Deep Tech Talent Initiative jest otwarte dla różnorodnych podmiotów, w tym instytucji edukacyjnych, organizacji non-profit, startupów i firm. Celem konkursu jest zaangażowanie szerokiego spektrum organizacji działających w obszarze nowych technologii w edukację i rozwój umiejętności w całej Europie.

Wnioski mogą składać konsorcja złożone z co najmniej dwóch podmiotów, wykazujące wspólne podejście do realizacji szkoleń z zakresu zaawansowanych technologii. Wszyscy wnioskodawcy muszą w momencie składania wniosku podpisać tzw. Pledge – zobowiązanie do współpracy w ramach inicjatywy DTTI

Wnioski powinny być ukierunkowane na jeden z następujących obszarów Deep Tech:

  • Zaawansowane obliczenia / obliczenia kwantowe
  • Zaawansowane materiały
  • Sztuczna inteligencja stosowana w konkretnych sektorach
  • Bezpieczeństwo cybernetyczne
  • Robotyka
  • Półprzewodniki (mikrochipy)
  • Czyste technologie
  • Technologie immersyjne

Call Info Session – obejrzyj nagranie
Call Q&A Session: 10 czerwca 2024, godz., 14:30 – zarejestruj się

Termin składania wniosków upływa 20 czerwca 2024, godz. 17:00 CEST

Dowiedz się więcej

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.