Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

EIC poszukuje partnerów w ramach Europejskiego Ekosystemu Innowacji

  • Opublikowano: 14 kwietnia 2022
  • Autor: redakcja

Jesteś akceleratorem, inkubatorem, instytucją badawczo-technologiczną lub inną organizacją działającą w ramach Europejskiego Ekosystemu Innowacji? Europejska Rada ds. Innowacji poszukuje partnerów takich jak Ty! Świadcząc usługi innowatorom finansowanym przez EIC, możesz zwiększyć swoją widoczność na poziomie europejskim i uzyskać dostęp do najbardziej obiecujących projektów, technologii i firm z portfolio EIC. Odpowiedz na zaproszenie do partnerstwa i rozpocznij swoją podróż z EIC!

Dzięki nowym instrumentom EIC Ecosystem Partnerships i Co-Investment Support, EIC pomoże finansowanym projektom i firmom uzyskać dostęp do usług i zasobów sieci wyspecjalizowanych partnerów sektorowych. Program będzie również wspierał innowatorów w ich drodze do pozyskiwania funduszy, zapewniając szkolenia i kojarzenie inwestorów.

W zamian za świadczenie usług innowatorom finansowanym przez EIC (lub beneficjentom EIC), partnerzy EIC uzyskają dostęp do bazy danych ponad 6000 firm finansowanych przez EIC i 430 zespołów badawczych z całej Europy! Stając się partnerem EIC, dołączysz do aktywnej społeczności skupionej wokół technologii cechujących się wysoką jakością we wszystkich dziedzinach i przełomowych obszarach innowacji, a także zyskasz szansę na stworzenie unikalnych możliwości i usług w celu wzmocnienia Europejskiego Ekosystemu Innowacji wraz z EIC. Partnerzy wezmą również udział w dużych wydarzeniach networkingowych budujących społeczność, podczas których będą mogli łączyć się z przedstawicielami EIC i innymi organizacjami partnerskimi.

Kto może się zgłosić?

  • Prywatni inwestorzy, akceleratory innowacji i inkubatory;
  • Organizacje publiczne regionalne lub krajowe;
  • Parki technologiczne, infrastruktury badawcze i inne organizacje badawczo-technologiczne;
  • Inni usługodawcy i akceleratory korporacyjne.

Aby złożyć wniosek, najlepiej jest być aktywnym w sektorach i obszarach innowacji, takich jak:

  • Nowe technologie Deep-Tech i ICT
  • Zdrowie
  • Środowisko i Energia
  • Przestrzeń kosmiczna i Obrona
APLIKUJ O WSPÓŁPRACĘ

Wnioski są oceniane w trybie ciągłym. Prześlij swój wniosek do 31 maja 2022, aby stać się częścią pierwszej grupy Partnerów EIC!

Więcej na ten temat na stronie EIC.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.