Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

DigiEduHack: Tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla seniorów

  • Opublikowano: 26 października 2020
  • Autor: redakcja

W dniach 12-13 listopada 2020 r. na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi odbędzie się pierwsza edycja hackathonu DigiEduHack. Głównym wyzwaniem imprezy jest stworzenie rozwiązań dla seniorów (znajdujących się w szczególnie trudnej sytuacji w czasie pandemii) poprzez wykorzystanie innowacyjnej metodologii tworzenia i zaprezentowanie ich przed jury.

Trzy wybrane przez jury najlepsze drużyny otrzymają nagrody rzeczowe oraz bony do wykorzystania w MediHUB. Ponadto zespół z najlepszymi rozwiązaniami będzie mógł rywalizować za darmo w finałowym ogólnoświatowym konkursie DigiEduHack: gdzie może wygrać 5000 euro! Każdy uczestnik otrzyma certyfikat.

DigiEduHack będzie się odbywać on-line w języku angielskim.

Rejestracja jest bezpłatna i otwarta dla specjalistów, naukowców, doktorantów i magistrantów, specjalistów technicznych i seniorów. Rejestracja jest obowiązkowa i jest potrzebna, aby wyrównać zespoły pod względem składu.

Zarejestruj się

Wszelkie pytania należy kierować na adres: ewelina.lojewska@umed.lodz.pl.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.