Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Czesi podjęli wyzwanie KE: kolejne wydarzenie z serii „Boosting Innovation Tour” w Brnie

Centrum Technologiczne CAS, Ministerstwo Przemysłu i Handlu, JIC, Biuro Południowo-Morawskiego Regionu Współpracy Międzyregionalnej, Eurocentrum Brno, CEITEC Brno University of Technology, Amires, MSIC i Komisja Europejska – DG ds. Badań Naukowych i Innowacji współorganizują wydarzenie Boosting Innovation Tour, które odbędzie się w Brnie w Czechach już 19 listopada 2019 r.

Dyskusje będą koncentrować się na przyszłych działaniach ukierunkowanych na europejskim ekosystemie przemysłowym.

Głównym celem konferencji jest przedstawienie różnych krajowych i regionalnych inicjatyw UE w celu wspierania innowacji, dostępu do infrastruktury badawczej i technologicznej oraz wsparcia finansowego w celu pobudzenia innowacji po 2020 r.

Podczas konferencji zaprezentowanych zostanie kilka udanych przykładów wsparcia innowacji, ze szczególnym naciskiem na Republikę Czeską.

Będzie to również świetna okazja do nawiązywania kontaktów i kojarzenia firm, instytutów badawczych, uniwersytetów, laboratoriów, agencji, klastrów i innych instytucji z Czech i całego regionu.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu

Wydarzenie odbędzie się w języku angielskim.

Udział jest bezpłatny, uczestnicy proszeni są o rejestrację.

Rejestracja na spotkanie brokerskie tutaj. Rejestracja jest otwarta do 19 listopada 2019 r.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.

Miejsce: Targi BVV Brno, pawilon E, hala E2 (1. piętro)

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.