Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Biuro PolSCA zaprasza na szkolenie dla menadżerów projektów V4Training – edycja wiosenna 2020

  • Opublikowano: 20 lutego 2020
  • Autor: redakcja

Biuro PolSCA zaprasza do udziału w kolejnej edycji współorganizowanego wraz z grupą V4 szkolenia dla menedżerów europejskich projektów badawczych – #V4Training. Szkolenie odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia 2020 r. w Brukseli.

Jest ono przeznaczone dla pracowników instytutów PAN, szkół wyższych oraz instytutów naukowo-badawczych z Polski, którzy na co dzień zajmują się projektami finansowanymi z funduszy europejskich, przede wszystkim w ramach Horyzontu 2020. Szkolenie ma na celu poszerzenie wiedzy i wzbogacenie kompetencji personelu wspierającego badania, tj. kierowników i członków biur wsparcia projektów. Szkolenie w obecnej formie nie jest kierowane do indywidualnych badaczy.

Językiem  szkolenia jest angielski, a tematyka koncentruje się zarówno wokół najważniejszych zagadnień dotyczących obecnego programu ramowego ds. badań i innowacji, jak i kolejnego, który będzie funkcjonował pod nazwą Horyzont Europa. Wykłady oraz warsztaty prowadzone będą przez specjalistów m.in. z Komisji Europejskiej oraz europejskich instytucji działających w Brukseli na rzecz badań naukowych i innowacji.

Kandydaci zainteresowani udziałem w szkoleniu proszeni są o wypełnienie kwestionariusza, który jest dostępny pod poniższym linkiem oraz o przesłanie CV. Dokumenty będą przyjmowane do poniedziałku 2 marca 2020 r. do godz. 12:00.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.