Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Bio-Based Industries JU: konkurs z tematami projektowymi na 2020 rok jest już otwarty!

Wszystkich zainteresowanych składaniem wniosków w obszarze Biogospodarka, pragniemy poinformować, że konkurs Bio-based Industries Joint Undertaking (BBI JU) z tematami konkursowymi na 2020 rok jest już otwarty! Wnioski można składać w odpowiedzi na 16 tematów projektowych. Planowany budżet konkursu to 102 miliony euro.

Wezwanie do składania wniosków 2020 jest ostatnim konkursem ogłoszonym w ramach wspólnego przedsięwzięcia Bio-Based Industries JU w programie Horyzont 2020. W jego skład wchodzi 16 tematów konkursowych – pięć Research and Innovation Actions (RIA), cztery Coordination and Support Actions (CSA), cztery Demonstration Actions (DEMO) oraz  trzy Flagship Actions (FLAG) – zorientowanych na cztery strategiczne obszary: surowce, procesy, produkty i wprowadzenie na rynek.

Wnioski można składać do 3 września 2020 r., godz. 17:00 CET. Planowana ocena przez ewaluatorów odbędzie się w październiku i listopadzie. Wyniki zostaną wysłane do wnioskodawców na przełomie grudnia 2020 i stycznia 2021.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu dostępne są na stronie BBI JU.

Przypominamy! Międzynarodowy WIRTUALNY dzień informacyjny BBI JU Info Day 2020 połączony ze spotkaniem brokerskim odbędzie się 22 kwietnia. Zachęcamy do dołączenia!

Bio-Based Industries Joint Undertaking to wspólne przedsięwzięcie Unii Europejskiej i europejskiego sektora przemysłowego reprezentowanego przez Bio-based Industries Consortium (BIC) w modelu partnerstwa publiczno-prywatnego. Partnerstwo działa w ramach programu finansowania badań naukowych i innowacji w Horyzont 2020 i dysponuje kwotą 3,7 miliarda euro przeznaczoną na inwestycje w obszarze przemysłu opartego na materiałach pochodzenia biologicznego

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.