Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Bio-Based Industries JU: konkurs z tematami projektowymi na 2019 rok jest już otwarty!

Wszystkich zainteresowanych składaniem wniosków w obszarze Biogospodarka, pragniemy poinformować, że konkurs Bio-based Industries Joint Undertaking (BBI JU) z tematami projektowymi na 2019 rok jest już otwarty! Wnioski można składać do 21 tematów konkursowych z planowanym budżetem 135 milionów euro.

Wezwanie do składania wniosków 2019 jest szóstym z siedmiu konkursów planowanych w latach 2014-2020. W jego skład wchodzi 21 tematów (10 RIA, 4 CSA, 4 DEMO, 3 FLAG) zorientowanych na cztery strategiczne obszary: surowce, procesy, produkty i absorpcja rynku.

Wnioski można składać do 4 września 2019 r., godz. 17:00 CET. Ewaluatorzy będą je oceniać (orientacyjnie) w październiku – listopadzie. Wyniki zostaną wysłane do wnioskodawców w grudniu 2019 r.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu dostępne są na stronie BBI JU.

Przypominamy! Międzynarodowy dzień informacyjny BBI JU Info Day 2019 połączony ze spotkaniem brokerskim odbędzie się 12 kwietnia 2019 roku w Brukseli.

Bio-Based Industries Joint Undertaking to wspólne przedsięwzięcie Unii Europejskiej i europejskiego sektora przemysłowego reprezentowanego przez Bio-based Industries Consortium (BIC) w modelu partnerstwa publiczno-prywatnego. Partnerstwo działa w ramach programu finansowania badań naukowych i innowacji w Horyzont 2020 i dysponuje kwotą 3,7 miliarda euro przeznaczoną na inwestycje w obszarze przemysłu opartego na materiałach pochodzenia biologicznego

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.