Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Ankieta konsorcjum OPERAS nt. komunikacji naukowej w humanistyce i naukach społecznych

  • Opublikowano: 5 marca 2020
  • Autor: redakcja

Instytut Badań Literackich PAN zaprasza do wypełnienia ankiety konsorcjum OPERAS nt. komunikacji naukowej w humanistyce i naukach społecznych.

Ankieta powstała w ramach projektu OPERAS-P, a Państwa odpowiedzi umożliwią zebranie informacji o doświadczeniach w zakresie komunikacji naukowej z różnych dyscyplin i pozwolą lepiej oddać sytuację na tym polu w naukach społecznych i humanistycznych. Będziemy niezmiernie zobowiązani za wypełnienie ankiety. Wnioski zostaną przeanalizowane i opublikowane w raporcie z projektu.

Po wypełnieniu ankiety mogą Państwo wziąć udział w loterii i wygrać wybraną przez siebie książkę wydaną przez AEUP.

Na odpowiedzi autorzy ankiety czekają do 18 marca 2020 r.  

Konsorcjum OPERAS  (Open Access in European Research Area Through Scholarly Communication) działa na rzecz rozwoju i promocji otwartego dostępu do publikacji naukowych, zwłaszcza w dziedzinie humanistyki i nauk społecznych. Instytut Badań Literackich PAN należy do grupy zarządzającej konsorcjum (OPERAS Core Group).

Zgodnie z oświadczeniem o ochronie prywatności, Państwa odpowiedzi pozostaną całkowicie poufne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.