Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Webinarium: European Green Deal. Innovation Fund

Data i czas:
27/10/2020  09:00 - 13:15
Miejsce:
On-line
Organizator
RPK Region Łódzki, CBI PRO-AKADEMIA
Współorganizator
KPK PB UE

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE Województwa Łódzkiego wraz z partnerami:

Krajowym Punktem Kontaktowym BP UE

Centrum Badań i Innowacji Pro-Akademia

serdecznie zaprasza na  

Spotkanie informacyjne: 

EU GREEN DEAL 

INNOVATION FUND 

Data wydarzenia: 27.10.2020r. 

 

Spotkanie, na które Państwa zapraszamy, poświęcone będzie dwóm nowym i ważnym narzędziom finansowania rozwoju krajów członkowskich UE: European Green Deal oraz European Innovation Fund.

# Inicjatywa EU Green Deal jest częścią Planu Inwestycyjnego Europejskiego Zielonego Ładu i dotyczy dziesięciu obszarów tematycznych takich jak: Klimat; Energia; Energooszczędne budynki; Transport; Gospodarka o obiegu zamkniętym; Od pola do stołu; Różnorodność biologiczna; Infrastruktura. Produkty i usługi; Ocean; Środowisko bez zanieczyszczeń; Obywatele dla neutralnej klimatycznie Europy.

Podczas spotkania zostanie zaprezentowany European Green Deal Call z terminem zakończenia składania wniosków do 26 stycznia 2021.

# EU Innovation Fund jest jednym z największych na świecie programów inwestycyjnych i ma na celu wsparcie działań na rzecz klimatu w zakresie:

-Innowacyjnych technologii i procesów niskoemisyjnych w energochłonnych gałęziach przemysłu, w tym rozwoju produktów zastępujących produkty o dużej zawartości węgla;

-Wychwytywaniu i wykorzystaniu węgla (CCU);

-Budowaniu i eksploatacji wychwytywania i składowania dwutlenku węgla (CCS);

-Innowacyjnemu wytwarzaniu energii ze źródeł odnawialnych;

-Magazynowaniu energii.

Zapraszamy do aktywnego udziału w spotkaniu oraz do dyskusji z Ekspertami.  Szczególnie zapraszamy te firmy, podmioty, które są zainteresowane problemem emisji CO2, dla których Innovation Fund może być źródłem finansowania innowacyjnych rozwiązań.

Program spotkania LINK. Link do spotkania zostanie przekazany osobom zarejestrowanym (platforma spotkania MS Teams) 

Rejestracja: michal.kaczmarek@uni.lodz.pl

Prosimy o podanie imienia i nazwiska. Rejestracja otwarta do dnia 25.10.2020r.

Administratorem danych osobowych jest Uniwersytet Łódzki (Narutowicza 68, 90-136 Łódź). Przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody uczestnika (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.) w celu wzięcia udziału w spotkaniu „EU GREEN DEAL. INNOVATION FUND” podanie danych jest dobrowolne, jednak nie podanie ich oznacza brak możliwości udziału w wydarzeniu. Dane będą przechowywane przez okres miesiąca od zakończenia wydarzenia. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo: żądania dostępu do jej danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wycofania zgody na przetwarzanie danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2 00-193 Warszawa),przenoszenia danych. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: abi@uni.lodz.pl

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.