Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Szkolenie: Plan zarządzania danymi i Open Access w projektach badawczych

Data i czas:
22/06/2020  10:00 - 13:30
Miejsce:
On-line
Organizator
RPK Region Północny

RPK Gdańsk na Politechnice Gdańskiej zaprasza na szkolenie on-line pt. “Plan zarządzania danymi i Open Access w projektach badawczych”, które odbędzie się 22 czerwca 2020 r. w godzinach 10:00 – 13:30.

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się, czym jest plan zarządzania danymi, jakie są jego elementy i jak uzupełnić formatki planu w konkursach m. in. programu Horyzont 2020. Podczas szkolenia omówiona zostanie polityka Open Access, jej modele, wymagania instytucji finansujących oraz założenia i wymagania Planu S z punktu widzenia naukowca. Podczas spotkania przedstawione zostaną też najważniejsze zasady dotyczące Open Access i Open Research Data w Programie Horyzont 2020.

Szkolenie poprowadzi p. Magadalena Szuflita-Żurawska z Biblioteki Głównej Politechniki Gdańskiej.

Program szkolenia i formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie w zakładce szkolenia.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona.
Zapisy przyjmujemy do dnia 17 czerwca 2020 r. do godziny 12:00.

Osoby przyjęte na szkolenie otrzymają e-mailowe potwierdzenie udziału oraz link do spotkania na platformie ClickMeeting. Podczas rejestracji należy podać adres e-mail.

Kontakt w sprawie szkolenia: joabaum@pg.edu.pl, 58 348 65 20.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.