Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Wiosna z Horyzontem 2020 – obejrzyj filmy z naszej wirtualnej kampanii

  • Opublikowano: 23 marca 2020
  • Autor: redakcja

Szanowni Państwo,

dziękujemy za udział w kampanii informacyjnej online „Wiosna z Horyzontem 2020”, w trakcie której zapoznawaliśmy Państwa z ostatnimi możliwościami aplikowania o granty w ramach Horyzontu 2020, a także informacjami o tym co czeka nas w przyszłości. Poniżej zamieszczamy zestawienie tematów, które zostały poruszone w ramach naszych wirtualnych spotkań:

Od poniedziałku 30 marca ruszyła seria nagrań, w których eksperci KPK opowiadali o konkursach w obszarach MSCA, ERC, Energia, Inicjatywa Leków Innowacyjnych (IMI2), a także o  dodatkowym konkursie European Green Deal. Ten cykl zamknęły prezentacje ostatnich konkursów w ramach Europejskiej Rady ds. Innowacji oraz prezentacja projektu Innovation Coach:

Mamy nadzieję, że taka forma przekazu spotka się z Państwa pozytywnym przyjęciem i pozwoli nam dotrzeć z aktualnymi informacjami do szerokiego kręgu odbiorców.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.