Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Brexit znów odroczony – aktualizacja informacji dotyczących Wlk. Brytanii w Horyzoncie 2020

  • Opublikowano: 4 listopada 2019
  • Autor: redakcja

Pod koniec października – po przedłużeniu procedury w oparciu o Art. 50 TFUE – okres wyjścia Wielkiej Brytanii z UE został odroczony do 31 stycznia 2020 r. W związku z tym faktem oraz innymi wydarzeniami powiązanymi z Brexitem, brytyjskie biuro ds. badań i innowacji w Brukseli (UKRO – UK Research Office) udostępniło zaktualizowany arkusz informacyjny dot. Brexitu, który zawiera najnowsze informacje o udziale Wielkiej Brytanii w programie Horyzont 2020 w kontekście wyjścia z UE.

Arkusz ten obejmuje zaktualizowane linki do oficjalnych zasobów, takich jak rządowe zawiadomienia techniczne o udziale Wielkiej Brytanii w programach UE oraz najnowsze informacje dotyczące wniosków organizacji brytyjskich złożonych w programie Horyzont 2020, w których wnioski te mogą być na etapie ich oceny, w chwili gdy Wielka Brytania opuści Unię Europejską.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.