Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Granty ERC: szkolenie z członkami Rady Naukowej Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych

  • Opublikowano: 17 września 2019
  • Autor: redakcja

Biuro ds. Doskonałości Naukowej  Polskiej Akademii Nauk zaprasza naukowców, rozważających ubieganie się o granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC) na warsztaty, które poprowadzą członkowie niezależnej  ERC Scientific Council. Wydarzenie odbędzie się 24 października (czwartek) w Instytucie  Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej PAN w Warszawie (ul. Trojdena 4).

Celem spotkania jest lepsze zaznajomienie młodych, polskich uczonych z funkcjonowaniem programu ERC. Prócz członków Rady Naukowej ERC swoją perspektywą i doświadczeniami na temat doskonałego wniosku podzielą się laureaci grantów ERC z Polski. Szkolenie „ERC Meeting with Members of the ERC Scientific Council” daje niepowtarzalną szansę na uzyskanie wiedzy o grantach ERC bezpośrednio u źródła. Przedstawiciele ERC Scientific Council, wybitni specjaliści w swoich dziedzinach, podzielą się wskazówkami, jak przygotować skuteczny wniosek, jak przebiega proces jego oceny oraz jacy badacze mają szansę uzyskać ten prestiżowy grant.

W drugiej części spotkania odbędzie się panel dyskusyjny, szukający odpowiedzi na pytanie, czy granty ERC są atrakcyjne dla polskich badaczy i jakie działania mogłyby tę atrakcyjność zwiększyć. Zaproszeni eksperci oraz zgromadzona publiczność będą zachęcani do prezentacji swoich perspektyw i szukania możliwych rozwiązań.

Spotkaniu będzie towarzyszyła sesja posterowa, podczas której uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z pionierskimi badaniami prowadzonymi w Polsce.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja. Zapisy online przyjmowane są do 10 października br. do godz. 13.00.

Agendę spotkania, link do formularza aplikacyjnego oraz wszelkie szczegóły znajdą Państwo tutaj.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.