Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Spotkanie brokerskie w Brukseli – możliwość znalezienia partnerów do konkursów 2020 w obszarze Zdrowie

Zapraszamy na międzynarodowe spotkanie brokerskie, które odbędzie się dnia 4 lipca 2019 r. w Brukseli, a dotyczyć będzie konkursów 2020 w 1. wyzwaniu społecznym Horyzontu 2020: Zdrowie, zmiany demograficzne i dobrostan. Spotkanie brokerskie organizowane jest przez projekt CSA Health NCP Net 2.0  – sieć punktów kontaktowych ds. Zdrowia H2020.

Tak jak w poprzednich latach (będzie to czwarte spotkanie organizowane przez projekt HNN2.0 w Brukseli) spodziewamy się dużego zainteresowania, tak więc miejsca mogą zostać wyczerpane w ciągu ok. 2 tygodni. Zainteresowanych prosimy o jak najwcześniejsze zgłaszanie się. Rejestracja będzie otwarta 29 kwietnia na stronie spotkania brokerskiego.

Spotkanie poprzedzone będzie dniem informacyjnym organizowanym przez Komisję Europejską, 3 lipca 2019 w Brukseli.

Przedstawiciele KE omówią tematykę nadchodzącego konkursu, którego budżet na badania i innowacje to ok. 650 mln euro. Konkurs ukierunkowany będzie na:

  • Personalizowaną medycynę i opiekę zdrowotną
  • Choroby zakaźne i poprawę zdrowia na świecie
  • Innowacyjne i zrównoważone systemy opieki zdrowotnej
  • Wpływ (i zrozumienie) roli środowiska naturalnego (w tym zmian klimatu) dla zdrowia i dobrego samopoczucia
  • Cyfrowa transformacja
  • Bezpieczeństwo cybernetyczne w opiece zdrowotnej.

Uczestnicy mają możliwość:

  • Uzyskać wszystkie potrzebne informacje na temat składania wniosków w ramach Programu Prac w obszarze Zdrowie, zmiany demograficzne i dobrostan.
  • Zaprezentować swój innowacyjny pomysł na projekt lub swoje kompetencje przed międzynarodową publicznością i poznać rozwiązania i technologie innych uczestników.
  • Poznać potencjalnych partnerów z Europy i spoza niej i wspólnie budować konsorcjum.

Spotkanie brokerskie jest skierowane do szerokiego grona przedstawicieli przedsiębiorstw (w tym MŚP), uniwersytetów, organizacji badawczych, sektora publicznego, organizacji pozarządowych i innych podmiotów z Europy i spoza niej, zainteresowanych wymianą nowych pomysłów, poszukiwaniem partnerów do współpracy w ramach obszaru Zdrowie H2020 do konkursów roku 2020.

Udział w dniu informacyjnym (KE) i w spotkaniu brokerskim (HNN2.0) jest bezpłatny.

ZAPRASZAMY!

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.