Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

20 lat Polski w Programach Ramowych Badań i Innowacji UE – została otwarta rejestracja na konferencję

  • Opublikowano: 15 maja 2018
  • Autor: redakcja

W dniu 7 czerwca 2018 r. Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego organizują w Warszawie konferencję „20 lat Polski w Programach Ramowych Badań i Innowacji UE. Horyzont 2020 – nowe otwarcie”.  Rejestracja na to wydarzenie jest już otwarta.

Konferencja adresowana jest do przedstawicieli uczelni, instytucji naukowych, przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych oraz administracji publicznej. W czasie spotkania podsumujemy dotychczasowe uczestnictwo Polski w Programach Ramowych UE w ostatnich 20 latach. Jednak głównym celem wydarzenia jest strategiczna dyskusja, jak wykorzystać nowe możliwości dla zwiększenia uczestnictwa Polski w Horyzoncie 2020 w latach 2018-2020, a także, jak przygotować się do aktywnego udziału w 9. Programie Ramowym UE – Horizon Europe.

Udział w konferencji jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja. Ilość miejsc jest ograniczona, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Konferencję poprzedzi Gala wręczenia Nagród Kryształowej Brukselki 2018, przyznawanych za wybitne osiągnięcia w programach ramowych UE na przestrzeni ostatnich 20 lat. Gala odbędzie się 6 czerwca 2018 r. w warszawskim hotelu Marriott.

Partnerem strategicznym oraz sponsorem strategicznym konferencji jest KGHM Polska Miedź S.A.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.