Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Otwarty konkurs akceleracyjny dla innowacyjnych start-upów z dziedziny robotyki

W ramach europejskiego projektu RobotUnion, finansowanego z programu Horyzont 2020, otwarto konkurs akceleracyjny dla start-upów z dziedziny robotyki.

RobotUnion wybierze 20 firm, które wezmą udział w programie akceleracji. Wybrane firmy otrzymają w pierwszej fazie 3800 euro w formie gotówki ( in cash equity free and services).  10 najlepszych z wybranych firm wejdzie do programu akceleracji produktu i otrzyma do 120.000 euro ( in cash equity free and services). Wreszcie 4 najlepsze start-upy otrzymają do 100.000 euro, więc w sumie mogą otrzymać nawet 223.000 euro (in cash equity free and services).


Wybrane finalnie firmy będą mogły wziąć udział w 12-miesięcznej internetowej usłudze akceleracji premium, kierowanej przez czołowe organizacje badawcze i technologiczne z całej Europy oraz kluczowych światowej klasy specjalistów ds. ekosystemów cyfrowych.

Priorytetowo traktowane będą następujące branże: przemysł spożywczy, opieka zdrowotna, inspekcja i konserwacja oraz produkcja, jednakże konsorcjum projektu RobotUnion nie wyklucza również i innych dziedzin, gdzie zastosowanie ma robotyka.

Aplikacje można zgłaszać od 17 kwietnia 2018 r. do 3 lipca 2018.

Więcej informacji:

Niniejsze działanie prowadzone jest na zasadzie finansowania stron trzecich, co jest szczegółowo opisane w Aneksie K: Actions involving financial support to third parties. 

Więcej konkursów dla stron trzecich.
 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.