Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Otwarty konkurs w temacie: Data driven applications and experiments in CPS/IOT

Europejski projekt MIDIH (Manufacturing Industry Digital Innovation Hubs), finansowany z programu Horyzont 2020, w ramach obszaru ICT, otworzył konkurs dla stron trzecich w temacie „Data driven applications and experiments in CPS/IOT”.

Projekt MIDIH ma na celu realizację usług wspierających innowacje w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych dla małych i średnich przedsiębiorstw. MIDIH to „punkt kompleksowej obsługi” usług, zapewniający przemysłowi (głownie MŚP) dostęp do najbardziej zaawansowanych rozwiązań i usług cyfrowych oraz najbardziej zaawansowanych eksperymentów przemysłowych.

Otwarty konkurs  MIDIH Call for Proposals for Data driven applications and experiments in CPS/IOT jest ukierunkowany na rozwój aplikacji oraz eksperymenty oparte na danych dedykowane dla CPS / IoT, prowadzone przez MŚP z branży produkcyjnej.

Beneficjenci: MŚP z branży IT jako dostawcy technologii
Proponowana długość projektu: 6 miesięcy
Przewidywany start projektu: październik 2018
Budżet konkursu MIDIH Call-1:  960.000 euro
Max. wysokość grantu/projekt:  60.000 euro (dopuszczalny tylko jeden partner/projekt).
Aplikacje należy składać do 29 czerwca 2018.

Niniejsze działanie prowadzone jest na zasadzie finansowania stron trzecich, co jest szczegółowo opisane w Aneksie K: Actions involving financial support to third parties. 

Więcej konkursów dla stron trzecich.
 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.