Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

ERC Consolidator Grant – otwarty konkurs

Europejska Rada ds. Badań Naukowych (European Research Council – ERC) otworzyła konkurs na granty ERC CONSOLIDATOR GRANT: ERC-2017-CoG. 

O granty mogą starać się naukowcy od 7 do 12 lat po doktoracie, pochodzący z dowolnego kraju świata. Instytucja, w której projekt będzie realizowany, powinna znajdować się w kraju członkowskim UE lub stowarzyszonym z programem Horyzont 2020. Tematykę projektu określają wnioskodawcy. Wysoko cenione są projekty interdyscyplinarne, o dużym stopniu ryzyka naukowego, prowadzące do ważnych odkryć i przełomowych wyników.

Budżet konkursu wynosi 575 mln euro, co pozwoli na sfinansowanie ponad 320 projektów. Maksymalne finansowanie grantu to 2 mln euro na 5 lat.

Dokumenty konkursowe oraz elektroniczny formularz aplikacyjny znajdują się w serwisie Participant Portal.

Termin składania wniosków upływa 9 lutego 2017 r.

Zainteresowane osoby zapraszamy na indywidualne, bezpłatne konsultacje. Zgłoszenia prosimy kierować pod adres bogna.hryniszyn@kpk.gov.pl.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.