Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

IV Międzynarodowa konferencja pt.: ”Polysaccharides and Polysaccharide – based advanced materials: From Science to Industry”

Zapraszamy na IV Międzynarodową Konferencją pt.: ”Polysaccharides and Polysaccharide – based advanced materials: From Science to Industry”, która odbędzie się w dniach 19-22 października 2015 r.na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Konferencja została zorganizowana przez Instytut Biopolimerów i Włókien Chemicznych w Łodzi, członka założyciela Europejskiego Stowarzyszenia Naukowego, EPNOE. Współorganizatorami konferencji są: EPNOE (European Polysaccharide Network of Excellence), ACS (American Chemical Society), Ponadregionalne Centrum Naukowo-Przemysłowe POLINTEGRA oraz firma PwC.

Po raz pierwszy  zorganizowane będą  spotkania naukowców z przedstawicielami przemysłu i firm z otoczenia biznesu w ramach sesji panelowych: I Panel FROM SCIENCE TO INDUSTRY pod auspicjami Centrum POLINTEGRA z udziałem środowiska naukowego i przemysłowego. Moderator – przedstawiciel Ministerstwa Gospodarki oraz  II Panel INNOVATION: SCIENCE AND BUSINESS – KEY TO SUCCESS  z udziałem przedstawicieli biznesu, nauki, izb gospodarczych, platform i parków technologicznych.  Moderator – przedstawiciel PwC.

Więcej informacji o konferencji oraz formularz rejestracyjny dostępny na stronie wydarzenia.

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.