Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Warszawa: dzień informacyjny i spotkanie brokerskie w obszarze SwafS


Dzień informacyjny i spotkanie brokerskie w obszarze SwafS

Warszawa, 14-15 października 2019 r

Ostatni konkurs w obszarze „Nauka z udziałem społeczeństwa i dla społeczeństwa” (SwafS) zostanie otwarty 10 grudnia 2019 r. Aby wspomóc wszystkich zainteresowanych udziałem w tym konkursie, międzynarodowa sieć punktów kontaktowych w obszarze SwafS (SiS.net) organizuje dzień informacyjny połączony ze spotkaniem brokerskim.

Odbędą się one 14-15 października 2019 r w Warszawie.

 

W trakcie pierwszego dnia zaprezentowana zostanie tematyka zbliżającego się konkursu w obszarze SwafS oraz praktyczne wskazówki związane z procesem przygotowania wniosku i jego oceną. W tym dniu zaplanowana jest także prezentacja założeń związanych z nowym programem ramowym Horyzont Europa.

W drugim dniu spotkania pojawią się prezentacje projektów, które są obecnie realizowanie w obszarze SwafS i mogą mieć znaczenie przy opracowywaniu nowych wniosków. Tego dnia koordynatorzy aktywnie poszukujący partnerów projektu będą mieli możliwość przedstawienia swojego pomysłu na projekt (po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorem wydarzenia).

Strona wydarzenia wraz z systemem rejestracji dostępna jest pod następującym linkiem:

https://horizon-swafs2020.b2match.io/

Zachęcamy do rejestracji i dokładnego wypełnienia niezbędnych formularzy. Dzięki rzetelnemu przygotowaniu formularza rejestracyjnego wraz z informacją dotyczącą poszukiwanych możliwości współpracy zwiększacie Państwo swoje szanse na umówienie udanych spotkań bilateralnych z innymi uczestnikami.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.