Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Warsztaty: Twinning dla zaawansowanych

Data i czas:
17/09/2018  10:00 - 16:00
Miejsce:
Uniwersytet Warszawski, Wydział Prawa i Administracji
Sala:
Sala 1.2
Organizator
KPK PB UE
Współorganizator
Uniwersytet Warszawski

W związku z otwartym konkursem WIDESPREAD-03-2018 Twinning z terminem składania wniosków do 15 listopada 2018r., Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE oraz Uniwersytet Warszawski zapraszają na warsztaty dot. przygotowywania wniosków projektowych w ramach niniejszego konkursu.

Cel: Celem warsztatów będzie przedstawienie założeń tegorocznego konkursu, zapoznanie się z najlepszymi praktykami, jak również pogłębiona analiza obszarów związanych z najczęściej powtarzającymi się błędami polskich aplikujących.

Zakres tematyczny: Szkolenie będzie składało się z dwóch części. Podczas pierwszej zostaną omówione nowe wymagania konkursu oraz najczęściej popełniane błędy polskich wnioskodawców. Dalej, swoimi doświadczeniami z zakresu etapu przegotowywania wniosku podzielą się koordynatorzy projektu ENGHUM z Uniwersytetu Warszawskiego, a sesję zakończy wystąpienie ewaluatora oceniającego wnioski Twinning. W drugiej części warsztatów zostaną omówione takie tematy jak: zarządzanie własnością intelektualną, nowe zasady wynagradzania, jak przygotować pakiety pracy, KPI, formy dyseminacji i komunikacji w projektach oraz analiza ryzyka. Po zakończeniu drugiej sesji, planowane są konsultacje indywidualne zespołów projektowych (konieczne zapisy na adres wojciech.adamiak@kpk.gov.pl).

Uczestnicy: Do udziału w warsztatach zapraszamy zespoły projektowe, które uzyskały min. 12 punktów w konkursach WIDESPREAD-Twinning w Horyzoncie 2020, jak również zespoły planujące złożyć wnioski w tegorocznym konkursie i zaawansowane w pracach nad przygotowaniem aplikacji.

Warsztaty odbędą się 17 września 2018r na Wydziale Prawa Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Lipowej 4 w budynku Collegium Iuridicum w sali 1.2 w godzinach 10:00 – 16:00.

Agenda Warsztaty 17.09

 

Rejestracja

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.