Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Warsztaty „Cross-border Innovation Procurement in Health”

Data i czas:
23/10/2019
Miejsce:
On-line
Organizator
KPK PB UE

Projektowanie, zamawianie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań jest ważnym elementem każdej strategii modernizacji sektora publicznego, szczególnie w sektorze opieki zdrowotnej. Jednak dostawcy usług zdrowotnych w UE stoją przed wieloma wyzwaniami, takimi jak finansowanie, rozdrobnione ramy prawne, brak wspólnych standardów lub interoperacyjności oraz zróżnicowane preferencje użytkowników / pacjentów w całej UE. Uczestnicy warsztatów omówią, w jaki sposób można sprostać takim wyzwaniom za pomocą istniejących instrumentów UE.

Uczestnicy warsztatów przedyskutują, w jaki sposób można sprostać takim wyzwaniom za pomocą istniejących unijnych instrumentów zamówień na innowacje w obszarze zdrowia, takich jak zamówienia przedkomercyjne (PCP) i zamówienia publiczne na innowacyjne rozwiązania (PPI).

Ponadto zostaną przedstawione nowe możliwości finansowania PCP i PPI na 2020 r. Podczas wydarzenia przewidziana jest sesja networkingowa.

Warsztaty zaplanowane są na 23 października w Brukseli, a organizatorzy to DG Research and Innovation oraz DG CNECT.

Rejestracja tutaj. Więcej informacji udzielają: Carmen.LAPLAZA-SANTOS@ec.europa.eu oraz Ana.DUARTE@ec.europa.eu

Wstęp wyłącznie za zaproszeniami!

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.