Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Szkolenie: TWINNING dla początkujących. Wymagania konkursu i zasady przygotowania wniosku projektowego

Data i czas:
19/06/2019  10:00 - 14:00
Miejsce:
IPPT PAN - Instytut Podstawowych Problemów Techniki PAN
Sala:
Sala 228
Organizator
KPK PB UE
Współorganizator
KPK PB UE, KPK PB UE

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE oraz Regionalny Punkt Kontaktowy Centrum Programów Badawczych UE zapraszają na szkolenie poświęcone nadchodzącemu konkursowi WIDESPREAD-05-2020: TWINNING. Szkolenie odbędzie się 19 czerwca 2019r. w Instytucie Podstawowych Problemów Techniki PAN przy ul. Pawińskiego 5B w Warszawie w Sali 228 w godzinach 10-14.

Cel: Celem szkolenia będzie przedstawienie uczestnikom ogólnych zasad instrumentu Twinning oraz zapoznanie ich ze strukturą i oceną wniosku projektowego.

Zakres tematyczny: Uczestnicy szkolenia dowiedzą się jakie wymagania formalne muszą spełniać konsorcja składające wnioski oraz jakie są oczekiwania Komisji Europejskiej w stosunku do tegorocznych projektów. Podczas szkolenia zostanie omówiona struktura wniosku projektowego (części Excellence, Impact i Implementation) ze szczególnym uwzględnieniem tzw. dobrych praktyk i najczęściej popełnianych błędów. Szkolenie poprowadzą eksperci z Krajowego Punktu Kontaktowego PB UE oraz Regionalnego Punktu Kontaktowego Centrum.

Uczestnicy: Szkolenie adresowane jest przede wszystkim do osób i zespołów, które wcześniej nie składały wniosków projektowych w konkursach Twinning. Szkolenie na poziomie zaawansowanym dla osób i zespołów projektowych, które mają doświadczenie w aplikowaniu do instrumentu Twinning, planowane jest na wrzesień 2019r.

Agenda szkolenia zostanie udostępniona w późniejszym terminie.

Pytania prosimy kierować na adres: wojciech.adamiak@kpk.gov.pl.

Rejestracja

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.