Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Szkolenie: możliwości finansowania dla MŚP w programie Horyzont 2020

Data i czas:
27/06/2019  09:30 - 13:30
Miejsce:
Agencja Rozwoju Pomorza S.A. (Olivia Business Centre, Budynek Olivia Six, 12 piętro)
Sala:
na 12 piętrze w Budynku Olivia Six
Organizator
Inny, Agencja Rozwoju Pomorza
Współorganizator
RPK Północ

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE na Politechnice Gdańskiej, Regionalny Ośrodek Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu „Wolna Przedsiębiorczość” oraz Agencja Rozwoju Pomorza S.A. zapraszają na szkolenie pt. „Możliwości finansowania badań i innowacji dla MŚP w programie Horyzont 2020”, które odbędzie się w dniu 27 czerwca 2019 r. w Agencji Rozwoju Pomorza S.A. w Gdańsku.

Szkolenie poświęcone będzie możliwościom finansowania dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) w programie ramowym UE Horyzont 2020. Głównym celem spotkania jest przedstawienie zasad uczestnictwa dla MŚP w programie Horyzont 2020 oraz zaprezentowanie preferencyjnych konkursów dla MŚP w Horyzoncie 2020, w tym konkursu w ramach pilotażu Akceleratora EIC (EIC Accelerator). Dowiedzą się Państwo również jakie wsparcie innowacyjnym MŚP oferuje Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” Gdańsk. Na spotkaniu doświadczeniami w pozyskiwaniu funduszy z programu Horyzont 2020, podzieli się przedstawiciel firmy Fido Voice Sp. z o.o.,  laureat konkursu Instrument MŚP.

Szkolenie poprowadzą eksperci z Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Ramowych UE przy Politechnice Gdańskiej, Regionalnego Ośrodka Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu „Wolna Przedsiębiorczość”.

Program 

Więcej informacji na temat programu spotkania:
Magdalena Urbanowicz, Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE, tel. +48 58 348 66 48, magurban@pg.edu.pl

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.