Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Szkolenie: Jak przygotować wniosek projektowy w konkursie Twinning w programie Horyzont 2020

Data i czas:
25/05/2018  10:00 - 14:30
Miejsce:
Politechnika Gdańska, Gmach Główny, Sala 300
Organizator
RPK Region Północny
Współorganizator
KPK PB UE

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE na Politechnice Gdańskiej oraz Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE zapraszają na szkolenie pn. Jak przygotować wniosek projektowy w konkursie TWINNING w programie HORYZONT 2020, które odbędzie się dnia 25 maja 2018 r. w godz. 10.00 – 14.30  na Politechnice Gdańskiej, sala 300, Gmach Główny PG.

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się na co szczególnie zwrócić uwagę podczas przygotowania wniosku projektowego składanego w konkursie TWINNING w programie HORYZONT 2020. W trakcie spotkania będzie możliwość wysłuchania praktycznych wskazówek dotyczących realizacji projektu w ramach konkursu TWINNING.

Szkolenie poprowadzi Pan Wojciech Adamiak, Ekspert z KPK PB UE, IPPT PAN, Warszawa. Swoimi doświadczeniami z przygotowania i realizacji projektu w konkursie TWINNING podzieli się Pani Ewa Domke z IMP PAN w Gdańsku.

Szkolenie skierowane jest do osób przygotowujących wnioski projektowe w konkursie TWINNING, którego celem jest wzmocnienie instytucji w określonej dziedzinie badań poprzez utworzenie powiązań z co najmniej dwiema instytucjami, które w tym obszarze mają wiodącą pozycję na poziomie międzynarodowym.

Rejestracja na szkolenie, poprzez formularz zgłoszeniowy w zakładce SZKOLENIA, trwa do dnia 22 maja 2018 r., do godz. 14.00.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt w sprawie szkolenia:
e-mail: proeuro@pg.edu.pl

PROGRAM

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.